Zapraszamy od 9:00! :)

Utworzono: 17 czerwca 2023

Zapraszamy serdecznie na dzień pełen rowerowych wrażeń i wyzwań na trasach o różnym stopniu trudności ? Od mega zawansowanej dla wielbicieli wysokiego poziomu adrenaliny?‍♀️?, poprzez ścieżki dla tych którzy lubią aktywnie odpocząć ?, po park NOWUŚ? przygotowany specjalnie dla najmłodszych rowerzystów??.
Działa wypożyczalnia Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła gdzie dobierzecie idealny dla Was sprzęt.
Zapraszamy również do punktu gastronomicznego ?? ????? gdzie podajemy aromatyczną kawę☕, lody?, pyszne naleśniki ?, wyśmienite burgery? oraz wiele innych pyszności?
DO ZOBACZENIA!?
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!