Zapraszamy od 9:00! :)

Utworzono: 17 czerwca 2023

Zapraszamy serdecznie na dzień pełen rowerowych wrażeń i wyzwań na trasach o różnym stopniu trudności ? Od mega zawansowanej dla wielbicieli wysokiego poziomu adrenaliny?‍♀️?, poprzez ścieżki dla tych którzy lubią aktywnie odpocząć ?, po park NOWUŚ? przygotowany specjalnie dla najmłodszych rowerzystów??.
Działa wypożyczalnia Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła gdzie dobierzecie idealny dla Was sprzęt.
Zapraszamy również do punktu gastronomicznego ?? ????? gdzie podajemy aromatyczną kawę☕, lody?, pyszne naleśniki ?, wyśmienite burgery? oraz wiele innych pyszności?
DO ZOBACZENIA!?
29 kwietnia 2024

Witamy wiosną!

Witamy wiosną!😁😎 Pogoda jak najbardziej sprzyja rowerowym wycieczkom ⛰☀️ Zapraszamy do wypożyczalni rowerów elektrycznych Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła Rowerowa Osada – wypożyczalnia rowerów w Wiśle W ofercie rowery elektryczne (od full suspension po trekingi i elektryczne rowery dziecięce), rowery grawitacyjne enduro – trail – junior oraz tradycyjne rowery górskie MTB 🚴‍♀️🚵‍♂️🚴‍♂️ DO ZOBACZENIA!!!👋

7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!