Zapraszamy od 10.00 do 19.00!

Utworzono: 16 lipca 2022

?????????????́??! 🙂
Pogoda dopisuje, a miny naszych najmłodszych riderów mówią same za siebie! Weekendowa zabawa zapowiada się rewelacyjnie!
Podczas gdy Wasze pociechy będą szaleć na Nowusiu, Was zapraszamy na pozostałe trasy. Z pewnością dobierzecie coś do własnych umiejętności 🙂
Jeśli nie macie sprzętu, koniecznie udajcie się do Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła!
Jesteśmy czynni codziennie od 10.00 do 19.00.
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!