Zapraszamy na niedzielę!

Utworzono: 25 czerwca 2023

Jak spędzacie niedzielę? ?
Podpowiadamy, że najlepszym pomysłem na niedzielny relaks, jest Bike Park Nowa Osada ???‍♀️?
⏰ CZYNNE OD 9:00 ⏰
Prognozy zapowiadają słoneczny dzień z lekkim zachmurzeniem, czyli idealna pogoda dla miłośników zjazdów rowerowych.?
Zabierzcie dzieciaki, dla nich specjalnie przygotowany Park Nowuś gdzie mogą bezpiecznie szkolić się w jeździe na 2 kółkach ??
Do zobaczenia, czekamy na Was! ?
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!