Zapraszamy na kolejny wspólny weekend

Utworzono: 22 lipca 2023

Zapraszamy na kolejny wspólny weekend ?
Przypominamy, źe jesteśmy czynni od ⏰9:00 do 19.00 ⏰
Bike Park Nowa Osada, to nie tylko trasy dla zaawansowanych riderów i riderek ?
? To również trasy dla najmłodszych oraz początkujących rowerzystów ?
Jeżeli planujecie spędzić u nas wakacje, to pamiętajcie, że Osada Wróblonki ma dla Was specjalną ofertę ? 20% rabatu na karnet do Bike Park Nowa Osada ?
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!