Zapraszamy do Osady Wróblonki

Utworzono: 19 października 2022

Kochani, czas szybko ucieczka, a kalendarz jesienno-zimowy w Osadzie Wróblonki coraz szybciej się zapełnia 🙂

Wybierając nocleg w tym miejscu, nie będziecie musieli dojeżdżać samochodem na stok, bo apartamenty znajdują się kilka kroków od trasy nr 3, czyli Waszej ulubionej nartostrady!

Jeżeli planujecie urlop na nartach, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą Osady!

Dodatkowe atrakcje: sauna, jacuzzi, palenisko.
Możecie przyjechać również ze swoimi pupilami.

www.osadawroblonki.pl

 

7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? 🤔 Oczywiście Nowa Osada❗️🙌   ⏰ Przypominamy 👉 jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 😁😎   Karnet dla dzieci 1️⃣zł 👧🧒   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła 🚴‍♀️🚴 – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka 😁   Zapraszamy!