Zapowiada się słoneczny tydzień!

Utworzono: 18 lipca 2022

To będzie piękny tydzień!
Przebywacie aktualnie w Wiśle lub właśnie się tutaj wybieracie? 🙂
Koniecznie powinniście do nas zaglądnąć 🧡
A już za dwa tygodnie rozpoczynamy Tydzień Kultury Beskidzkiej! W programie jest mnóstwo atrakcji, które z pewnością Was zainteresują.
Osada Wróblonki ma jeszcze wolne noclegi, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na ich stronie internetowej www.osadawroblonki.pl.
12 sierpnia 2022

Długi weekend

Mamy dla Was szybki sprawdzian: śniadanie zjedzone? sprzęt gotowy?  dobry, wakacyjny nastrój spakowany? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na te trzy pytania, to serdecznie zapraszamy na długi weekend do Wisły! 🙂 Pogodę sami dla Was zamówiliśmy 🙂 Zapraszamy od 9.00 do 18.00.

10 sierpnia 2022

Zima tuż tuż! Sprawdź ofertę skipassów

Ponad połowa wakacji za nami, dlatego to najlepszy moment, aby zaopatrzyć się w karnet w promocyjnej cenie! Na stronie www.sklep.wislanskiskipass.pl znajdziecie całosezonowe skipassy i skipassy na 7 dowolnych dni w cenie, która się już nie powtórzy 🙂 Koniecznie sprawdźcie ofertę!

8 sierpnia 2022

Zapraszamy w tygodniu od 9.00 do 18.00!

Dziękujemy za weekend! Co prawda pogoda nie do końca była przychylna, za to tydzień rozpoczynamy z przytupem i piękną, słoneczną pogodą! 🙂 Mamy nadzieję, że wypoczęliście tak dobrze jak Goście Osada Wróblonki 🙂 Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00!