Wszyscy gotowi? Majówka start!

Utworzono: 28 kwietnia 2023

Wszyscy gotowi na aktywną majówkę w NOWEJ OSADZIE? ??
?Zatem zaczynamy! ?
Przygotowaliśmy dla Was urozmaicone trasy rowerowe, każdy może wybrać odpowiedni dla siebie stopień trudności. ?‍♀️?Mamy również trasy dla najmłodszych riderów i riderek!?‍♀️? Na naszej stronie znajdziecie mapę tras i informacje, które przydadzą się przy planowaniu weekendowych wypadów na rowery.
W Nowej Osadzie, wypożyczycie między innymi hulajnogi górskie Monsterroller! ??? To niesamowita zabawa dla całej rodziny, która z pewnością dostarczy wszystkim sporą dawkę emocji i zabawy!
Zachęcamy również do wędrówek po górach. Wiosenna aura jest idealna, aby wybrać się na beskidzkie szlaki turystyczne. ⛰ Pamiętajcie aby ubrać odpowiednią do pogody odzież i obuwie! ??
Zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych gdzie zjecie przepyszne dania i uzupełnicie zapasy energii! ?????
DO ZOBACZENIA NA NOWEJ OSADZIE!!!!
Życzymy wspaniałego wypoczynku!
Koniecznie dajcie nam znać jak Wam mija ten super długi weekend!?✌️
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!