W sobotę i niedzielę czekamy na Was!

Utworzono: 19 maja 2023

Dzisiaj tj. w piątek 19.05 Nowa Osada będzie nieczynna.

?Czekamy jednak na Was już w sobotę i w niedzielę!

Prognoza pogody: temp. 22°C – 23°C, słonecznie z przejściowymi opadami. ??

Tak więc szykujcie rowery i sprzęty, trasy będą przygotowane, gotowe do jazdy. ??‍♀️? Zróżnicowane pod względem trudności trasy zapewnią frajdę dla wszystkich riderów, tych zaawansowanych i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze zjazdami w górskim terenie.

Będzie otwarta wypożyczalnia rowerów, gdzie pomożemy dobrać odpowiednie „dwa kółka”. Można również skorzystać z lekcji u doświadczonych instruktorów.

ZAPRASZAMY! Do zobaczenia! ??

7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!