W sobotę i niedzielę czekamy na Was!

Utworzono: 19 maja 2023

Dzisiaj tj. w piątek 19.05 Nowa Osada będzie nieczynna.

?Czekamy jednak na Was już w sobotę i w niedzielę!

Prognoza pogody: temp. 22°C – 23°C, słonecznie z przejściowymi opadami. ??

Tak więc szykujcie rowery i sprzęty, trasy będą przygotowane, gotowe do jazdy. ??‍♀️? Zróżnicowane pod względem trudności trasy zapewnią frajdę dla wszystkich riderów, tych zaawansowanych i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze zjazdami w górskim terenie.

Będzie otwarta wypożyczalnia rowerów, gdzie pomożemy dobrać odpowiednie „dwa kółka”. Można również skorzystać z lekcji u doświadczonych instruktorów.

ZAPRASZAMY! Do zobaczenia! ??

29 kwietnia 2024

Witamy wiosną!

Witamy wiosną!😁😎 Pogoda jak najbardziej sprzyja rowerowym wycieczkom ⛰☀️ Zapraszamy do wypożyczalni rowerów elektrycznych Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła Rowerowa Osada – wypożyczalnia rowerów w Wiśle W ofercie rowery elektryczne (od full suspension po trekingi i elektryczne rowery dziecięce), rowery grawitacyjne enduro – trail – junior oraz tradycyjne rowery górskie MTB 🚴‍♀️🚵‍♂️🚴‍♂️ DO ZOBACZENIA!!!👋

7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!