Słoneczny weekend

Utworzono: 6 sierpnia 2021

Ranek nie wyglądał zbyt optymistycznie jeżeli chodzi o pogodę. Na szczęście powoli przebija się słońce i weekend zapowiada się słonecznie! 🙂

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na ciekawie spłodzony dzień, to podpowiadamy – kierunek Nowa Osada! Czeka na Was aż 5 tras rowerowych typu singletrack o zróżnicowanym stopniu trudności – w tym jedna dla prawdziwych DZIKÓW i Nowuś dla najmłodszych. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Jesteśmy czynni codziennie od 10.00 do 19.00

29 września 2022

Skipass całosezonowy

SKIPASS WISŁA przedłużył promocję na karnety całosezonowe! Nadal możecie skorzystać z promocji i kupić lub doładować posiadaną już kartę 😉 Tylko teraz możecie je nabyć w cenie 1590 zł!

25 września 2022

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Dziękujemy za wspaniały weekend i zapraszamy już za tydzień 😉 Przypominamy, że organizujemy imprezy okolicznościowe z dogodnym terminem dla Klientów. Zachęcamy do kontaktu!

24 września 2022

Piękny weekend!

Dzień dobry! Weekend rozpoczęliśmy ładną pogodą 🙂 Jeżeli chcecie się upewnić i na własne oczy zobaczyć jak pięknie jest u nas, to wpadnijcie zobaczyć na kamery 😍 Ale uwaga grozi to konkretną pokusą i gwarantujemy, że będziecie chcieli pojechać na wycieczkę do Wisły! 🙂 Bike Park jest czynny do 17.00!