Skipassy na NO

Utworzono: 5 lipca 2021

Chciałbyś zupełnie 𝘇𝗮 𝗱𝗮𝗿𝗺𝗼 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝗰́ 𝘀𝗸𝗶𝗽𝗮𝘀𝘀 na Nową Osadę?
Masz taką szansę! Wystarczy, że weźmiesz udział w organizowanym przez nas 𝗸𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀𝗶𝗲. Twoim zadaniem będzie 𝘂𝗱𝗼𝘀𝘁𝗲̨𝗽𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲 𝘄 𝗸𝗼𝗺𝗲𝗻𝘁𝗮𝗿𝘇𝘂 𝘇𝗱𝗷𝗲̨𝗰𝗶𝗮 𝗽𝗼𝗸𝗮𝘇𝘂𝗷𝗮̨𝗰𝗲𝗴𝗼 𝗷𝗮𝗸 𝘀́𝘄𝗶𝗲𝘁𝗻𝗶𝗲 𝗯𝗮𝘄𝗶𝘀𝘇 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗻𝗮 𝗻𝗮𝘀𝘇𝘆𝗰𝗵 𝘁𝗿𝗮𝘀𝗮𝗰𝗵 𝗿𝗼𝘄𝗲𝗿𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵!
Tylko tyle i skipass może być Twój!
Na ten moment 𝘇𝗴ł𝗼𝘀𝘇𝗲𝗻́ 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗻𝗶𝗲𝘄𝗶𝗲𝗹𝗲, dlatego Twoje szanse są wręcz ogromne!
2 sierpnia 2021

Półmetek wakacji

Połowa wakacji za nami! Czas leci nieubłaganie szybko, dlatego zachęcamy Was, aby pożytecznie wykorzystać ten czas i spróbować swoich sił na trasach rowerowych! 🙂 Zabawa jest przednia 🙂 Możecie do nas wpadać codziennie od 10.00 do 19.00.

30 lipca 2021

Lato na NO

Lato na Nowej Osadzie nie zawodzi! Świeci słońce, widoki jak zwykle cudowne i do tego letni, wakacyjny klimat – niczego więcej nam nie potrzeba! Jeżeli również chcielibyście to poczuć, to nie omijajcie Nowej Osady podczas wakacyjnych wycieczek. Najlepiej zabierzcie ze sobą rowery – to gwarancja udanego i aktywnego wypoczynku  Czekamy na Was codziennie od 10.00 […]

29 lipca 2021

Opisy tras

Na naszym profilu na Facebook’u umieszczamy opisy tras wraz z filmikami 🙂 Jeżeli chcecie być na bieżąco, to zapraszamy Was serdecznie! Organizujemy tam również konkursy, w których można wygrać wspaniałe nagrody!