Radio Katowice na NO!

Utworzono: 12 lipca 2021

W ubiegły piątek mieliśmy okazję gościć Radio Katowice 🙂 Razem z Xtraining Świat Przygody opowiedzieliśmy krótko o Bike Parku i służyliśmy radą obecnym rowerzystom. Dziękujemy Wam za udany, wspólny weekend i zapraszamy codziennie od 10.00 do 19.00!

Pamiętajcie również, że na naszym profilu na Facebook’u trwa konkurs z mega nagrodami do wygrania!

𝗜 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲: karnet całosezonowy (sezon letni 2021 oraz zimowy 2021/2022) na Nową Osadę
𝗜𝗜 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲: karnet całosezonowy na trasy rowerowe na NO
𝗜𝗜𝗜 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲: karnet tygodniowy na trasy rowerowe na NO
𝗜𝗩 𝗶 𝗩 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲: karnet jednodniowy na trasy rowerowe na NO
Jest o co walczyć! 🙂
Link do konkursu:
2 sierpnia 2021

Półmetek wakacji

Połowa wakacji za nami! Czas leci nieubłaganie szybko, dlatego zachęcamy Was, aby pożytecznie wykorzystać ten czas i spróbować swoich sił na trasach rowerowych! 🙂 Zabawa jest przednia 🙂 Możecie do nas wpadać codziennie od 10.00 do 19.00.

30 lipca 2021

Lato na NO

Lato na Nowej Osadzie nie zawodzi! Świeci słońce, widoki jak zwykle cudowne i do tego letni, wakacyjny klimat – niczego więcej nam nie potrzeba! Jeżeli również chcielibyście to poczuć, to nie omijajcie Nowej Osady podczas wakacyjnych wycieczek. Najlepiej zabierzcie ze sobą rowery – to gwarancja udanego i aktywnego wypoczynku  Czekamy na Was codziennie od 10.00 […]

29 lipca 2021

Opisy tras

Na naszym profilu na Facebook’u umieszczamy opisy tras wraz z filmikami 🙂 Jeżeli chcecie być na bieżąco, to zapraszamy Was serdecznie! Organizujemy tam również konkursy, w których można wygrać wspaniałe nagrody!