Przed nami piękna sobota!

Utworzono: 15 lipca 2023

Jak sobota to tylko… NOWA OSADA! ??
Otwieramy o 9:00i jesteśmy dla Was do 19:00?
Zapraszamy na cały dzień przygód na dwóch kółkach! ?
Do dyspozycji: ponad 6km tras ?‍♀️, wypożyczalnia rowerów ? Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła, hulajnogi górskie Monster Roller ?, kolej krzesełkowa, bistro Na Stoku ? oraz jak zawsze wspaniała atmosfera i piękne widoki! ??
Kto nas dzisiaj odwiedzi? ?
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!