Pogodę na dzisiaj zamówiliśmy

Utworzono: 23 lipca 2023

Pogodę na dzisiaj zamówiliśmy ?? także śmiało pakujcie sprzęt i wpadajcie na Nową Osadę do Bike Parku ?? Czekamy na Was ? od 9:00 do 19:00 ?Pamiętajcie, że dzieci jeżdżą gratis? Tu sprawdzisz szczegóły oferty? https://lato.nowaosada.pl/od-1-lipca-dzieci-gratis/ Do Waszej dyspozycji hulajnogi górskie Monster Roller ?? oraz rowery w wypożyczalni @Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ? ZAPRASZAMY! Miłego dnia! ?

 

7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!