Piątek, piąteczek, piątunio :-)

Utworzono: 21 lipca 2023

Piątek, piąteczek, piątunio… ???
?Nowa Osada czynna od 9:00 do 19:00
 
Temperatura max. 23°C, przejściowe zachmurzenia, słonecznie – aura wprost idealna na aktywności sportowe na świeżym powietrzu ???‍♀️
 
Zapraszamy na trasy rowerowe oraz na szaleństwa na hulajnogach górskich Monster Roller. ?‍♀️?Możecie również wyjechać kolejką na górę i zrelaksować się podziwiając beskidzkie lato ??
 
Zapraszamy do Rowerowa Osada – wypożyczalnia rowerów w Wiśle jeśli chcielibyście wypożyczyć sprzęt.
 
Do zobaczenia! ?
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!