Ostatnie dni przedsprzedaży Wiślańskiego Skipassu

Utworzono: 23 czerwca 2022

?????! ?? ???????? ??? ?????????????̇? ???́???́????? ????????́?!
Jeszcze tylko do 30 czerwca można kupić je za 1490 zł. Takiej okazji już nie będzie ?
Przypominamy, że ???́???́??? ???????, to 14 ośrodków narciarskich zlokalizowanych na terenie Ustronia, Wisły i Istebnej o łącznej długości tras liczącej ponad 30 km!
Jeżeli planujecie sporo pojeździć w tym sezonie, to jest to opcja idealna dla Was 🙂
?????????? ?? ??????:
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!