Nowa Osada dla całej rodziny

Utworzono: 27 lipca 2021

Bike Park na Nowej Osadzie to świetna zabawa dla każdego!
 
Przyjeżdżając do nas ze znajomymi polecamy Wam trasę zieloną UFO, trasę niebieską KANION oraz trasę czerwoną DZIKUS. Ta ostatnia dostarczy Wam zdecydowanie największej dawki adrenaliny ??
 
Z kolei dla rodzin z dziećmi polecamy UFO, KANION oraz Park Szkoleniowy Nowuś. Gwarantujemy Wam, że dzieci będą zadowolone! Aby dostać się na górę wystarczy wejść na wyciągnie taśmowy, który sam w sobie jest mega frajdą dla najmłodszych ?
 
Mieliście już okazję poszaleć na NO w sezonie letnim?
29 września 2022

Skipass całosezonowy

SKIPASS WISŁA przedłużył promocję na karnety całosezonowe! Nadal możecie skorzystać z promocji i kupić lub doładować posiadaną już kartę 😉 Tylko teraz możecie je nabyć w cenie 1590 zł!

25 września 2022

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Dziękujemy za wspaniały weekend i zapraszamy już za tydzień 😉 Przypominamy, że organizujemy imprezy okolicznościowe z dogodnym terminem dla Klientów. Zachęcamy do kontaktu!

24 września 2022

Piękny weekend!

Dzień dobry! Weekend rozpoczęliśmy ładną pogodą 🙂 Jeżeli chcecie się upewnić i na własne oczy zobaczyć jak pięknie jest u nas, to wpadnijcie zobaczyć na kamery 😍 Ale uwaga grozi to konkretną pokusą i gwarantujemy, że będziecie chcieli pojechać na wycieczkę do Wisły! 🙂 Bike Park jest czynny do 17.00!