Nocując w tych miejscach otrzymasz rabat 20% na karnet BIKE PARK

Utworzono: 24 maja 2023

Lubicie aktywnie spędzać dni wolne? 😎😁
Mamy dla Was świetną wiadomość👌
Rezerwując nocleg w Osadzie Wróblonki, na Osadowym wzgórzu i w Osadzie Kępki otrzymacie 💥20% rabatu💥 na karnet do BIKE PARK’u!
Osada Wróblonki położona jest tuż obok NOWEJ OSADY otrzymacie 💥20% rabatu💥 na karnet do BIKE PARK’u!
 W osadzie do Waszej dyspozycji osiem niezależnych i w pełni wyposażonych apartamentów. Każdy z nich składa się z otwartego salonu, z aneksem kuchennym, łazienką oraz sypialnią w różnych konfiguracjach dostosowaną do Ciebie. Dodatkowe atrakcje to sauna i zewnętrzne jacuzzi dostępne dla gości apartamentów.
Rezerwacje:
☎️ 601 424 170
Osadowe Wzgórze to malowniczo położony kompleks pośród gór co zapewnia przyjemny widok na Beskidy. Do centrum Wisły prowadzi szlak wzdłuż rzeki, gdzie po drodze można umilić czas dzieciom na placu zabaw, natomiast miłośnikom wycieczek górskich możemy polecić różne szlaki turystyczne.
Osada Kępki to wyjątkowe położone domki, które znajdują się zaledwie 100m od Kolei linowej Nowa Osada w Wiśle, to wyjątkowe ułatwienie dla osób wybierających się w góry na rower czy górskie wycieczki.
Świetna zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane! 😁😎
Do zobaczenia! 😀👋
1 października 2023

Zapraszamy od 9:00

Niedziela na rowerowy relaks Zapraszamy od 9;00 do 17:00 Karnet dla dzieci 1zł Zapraszamy również do @Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła oraz do bistro Na Stoku Do zobaczenia

30 września 2023

Dzisiaj nieczynne

Bike Park nowa Osada dzisiaj nieczynny❌ Zaczyna niestety padać deszcz. 🌧   Zapraszamy na jutro.

29 września 2023

Słoneczny piątek na Nowej Osadzie

Zapraszamy dzisiaj w godzinach 👉14:00-18:00   Piątkowa pogoda w Wiśle dopisuje, pełne ☀️, temp. max. 23°C 🙌 Warunki idealne aby wskoczyć na rower i pokonywać przygotowane trasy w naszym bike parku 🚵🚵‍♀️   🔵 Trasa niebieska KANION 🟢 Trasa zielona UFO 🟡 Trasa żółta PANORAMA 🔴 Trasa czerwona DZIKUS oraz Park Rowerowy NOWUŚ dla dzieci […]