Nocując w tych miejscach otrzymasz rabat 20% na karnet BIKE PARK

Utworzono: 24 maja 2023

Lubicie aktywnie spędzać dni wolne? ??
Mamy dla Was świetną wiadomość?
Rezerwując nocleg w Osadzie Wróblonki, na Osadowym wzgórzu i w Osadzie Kępki otrzymacie ?20% rabatu? na karnet do BIKE PARK’u!
Osada Wróblonki położona jest tuż obok NOWEJ OSADY otrzymacie ?20% rabatu? na karnet do BIKE PARK’u!
 W osadzie do Waszej dyspozycji osiem niezależnych i w pełni wyposażonych apartamentów. Każdy z nich składa się z otwartego salonu, z aneksem kuchennym, łazienką oraz sypialnią w różnych konfiguracjach dostosowaną do Ciebie. Dodatkowe atrakcje to sauna i zewnętrzne jacuzzi dostępne dla gości apartamentów.
Rezerwacje:
☎️ 601 424 170
Osadowe Wzgórze to malowniczo położony kompleks pośród gór co zapewnia przyjemny widok na Beskidy. Do centrum Wisły prowadzi szlak wzdłuż rzeki, gdzie po drodze można umilić czas dzieciom na placu zabaw, natomiast miłośnikom wycieczek górskich możemy polecić różne szlaki turystyczne.
Osada Kępki to wyjątkowe położone domki, które znajdują się zaledwie 100m od Kolei linowej Nowa Osada w Wiśle, to wyjątkowe ułatwienie dla osób wybierających się w góry na rower czy górskie wycieczki.
Świetna zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane! ??
Do zobaczenia! ??
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!