Niedziela idealna na rower

Utworzono: 9 lipca 2023

Przed nami piękna niedziela ??? Dzień idealny aby spędzić go aktywnie w Bike Park Nowa Osada ?‍♀️?
?Jesteśmy otwarci od 9:00 do 17:00
 
Zapraszamy wszystkich na rower, spacer, przejażdżkę koleją krzesełkowa, podziwianie pięknych widoków oraz pyszności w Bistro NA STOKU ?
 
Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej, dzieci otrzymują karnet ?gratis?
Szczegóły tutaj ?
 
DO ZOBACZENIA! ☀️?
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!