Finałowe zawody MTB XCO Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Utworzono: 6 lipca 2023

Drodzy miłośnicy zjazdów rowerowych, Bike Park Nowa Osada będzie zamknięty w dniach 06 – 08. 07.2023 ze względu na odbywające się na naszych trasach finałowe zawody MTB XCO Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży ???‍♀️
Wpadajcie kibicować młodym zawodnikom! ???
Zapraszamy do oglądania wyścigów Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w kolarstwie górskim cross country ??‍♂️ w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich – Śląskie 2023 – o tytuły Mistrza Polski ???
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!