Dzisiaj ponownie otwarte!

Utworzono: 5 maja 2023

Mamy świetną wiadomość, dzisiaj ponownie otwieramy Bike Park Nowa Osada!

Od przyszłego tygodnia działamy w weekendy, czekamy na Was w piątki, soboty i niedziele od 9:00 do 19:00.

Trasy są gotowe do jazdy, deszcz nie spowodował większych szkód.

Rowery do zjazdów można wypożyczyć w wypożyczalni  „Rowerowa Osada”. Możecie również skorzystać z usług instruktorów, którzy udzielą profesjonalnych lekcji jazdy.

Zapraszamy!!!

Bike Park – Nowa osada Wisła – Lato

7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? 🤔 Oczywiście Nowa Osada❗️🙌   ⏰ Przypominamy 👉 jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 😁😎   Karnet dla dzieci 1️⃣zł 👧🧒   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła 🚴‍♀️🚴 – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka 😁   Zapraszamy!