DZISIAJ OTWARTE 9:00 – 19:00

Utworzono: 8 sierpnia 2023

?BIKE PARK NOWA OSADA dzisiaj czynny od ⌚️9:00 do 19:00⌚️
Pogoda zapowiada się dobrze, temperatura max 18°C – idealnie na rower ?‍♀️?
 
Do dyspozycji także hulajnogi górskie Monster Roller, jeśli jeszcze nie skorzystaliście z tej atrakcji w tym sezonie nie czekajcie dłużej! ???
 
Rowery można wypożyczyć w Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła
 
Przypominamy także, ze karnety dla dzieci gratis* ?
Tu sprawdzisz szczegóły oferty?
https://lato.nowaosada.pl/od-1-lipca-dzieci-gratis/
 
ZAPRASZAMY! Do zobaczenia! ?
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!