Dzień Matki – zabierz mamę na przygodę w Nowej Osadzie!

Utworzono: 26 maja 2023

Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki ??
 
Macie już pomysł na niespodziankę dla Waszych wspaniałych Mam???
 
?Dzisiaj jesteśmy otwarci od 9:00, a zatem proponujemy zorganizować wspólnie spędzony czas na aktywnym wypoczynku w Nowej Osadzie!
 
Do wyboru wiele atrakcji! Można rozpocząć ten przygodowy dzień od zjazdów rowerowych ?‍♀️?, szalonej zabawie na hulajnogach górskich lub trójkołowcach. Można również wybrać się na przejażdżkę koleją linową ? podziwiać piękne widoki ⛰ oraz wędrować po ścieżkach spacerowych. Na zakończenie zapraszamy na pyszny obiad w jednym z punktów gastronomicznych! ???☕?
Zapraszamy i życzymy udanego dnia!

 

29 kwietnia 2024

Witamy wiosną!

Witamy wiosną!😁😎 Pogoda jak najbardziej sprzyja rowerowym wycieczkom ⛰☀️ Zapraszamy do wypożyczalni rowerów elektrycznych Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła Rowerowa Osada – wypożyczalnia rowerów w Wiśle W ofercie rowery elektryczne (od full suspension po trekingi i elektryczne rowery dziecięce), rowery grawitacyjne enduro – trail – junior oraz tradycyjne rowery górskie MTB 🚴‍♀️🚵‍♂️🚴‍♂️ DO ZOBACZENIA!!!👋

7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!