Dzień Dziecka

Utworzono: 25 maja 2022

?????́ ??????? ???̇, ???̇! ☺️
Jeżeli chcecie zorganizować im niezapomniany, beztroski dzień, to wpadnijcie do naszego Bike Parku! 🙂
Z tej okazji, Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła przygotowała modele, które idealnie sprawdzą się dla najmłodszych!
? ??????? ???????? ??” – idealny dla rowerzystów od 110cm do 135cm. Świetnie działające zawieszenie pracuje idealnie przy tak małej wadze dziecka.
? ????? ???? ???? ??. ??/??” – rower z kołami 24″ z możliwością szybkiej zmiany kół na 26″. Idealny wzrost to 122-142cm przy 24″ i 142-157cm przy kołach 26″.
Do zobaczenia!
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!