DZIEŃ DZIECKA – SOBOTA NA NOWEJ OSADZIE

Utworzono: 31 maja 2023

?Najlepszy pomysł na Dzień Dziecka? ?? BIKE PARK NOWA OSADA! ???
Jutro w Nowej Osadzie razem z Wami będziemy świętować Dzień Dziecka. ? Wykorzystajcie tą piękna pogodę i spędźcie pierwszy dzień czerwca z dzieciakami aktywnie! ?‍♀️?
?❗️ 03.06 – sobota❗️: bilet dla dzieci 1zł ? (❗️zabierzcie ze sobą legitymację❗️ ?)
? wypożyczenie roweru zjazdowego w wypożyczalni ROWEROWA OSADA ?50%?
? dla każdego dziecka słodka niespodzianka – przepyszny naleśnik z bitą śmietaną i czekoladą ?? od NA STOKU
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH! ?? Do zobaczenia jutro!
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!