Weekend na NO

Utworzono: 13 czerwca 2021

Jak minął Wam weekend?
Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili go razem z nami!
My bawiliśmy się rewelacyjnie i mamy nadzieję, że wy również 🙂 Z niecierpliwością czekamy na piątek, aby znów poszaleć na trasach rowerowych.
Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebook’u oraz Instagramie, ponieważ dzisiaj ogłosimy mega konkurs z fantastycznymi nagrodami do wygrania!
Poniżej kilka zdjęć z weekendowej jazdy.

 

2 sierpnia 2021

Półmetek wakacji

Połowa wakacji za nami! Czas leci nieubłaganie szybko, dlatego zachęcamy Was, aby pożytecznie wykorzystać ten czas i spróbować swoich sił na trasach rowerowych! 🙂 Zabawa jest przednia 🙂 Możecie do nas wpadać codziennie od 10.00 do 19.00.

30 lipca 2021

Lato na NO

Lato na Nowej Osadzie nie zawodzi! Świeci słońce, widoki jak zwykle cudowne i do tego letni, wakacyjny klimat – niczego więcej nam nie potrzeba! Jeżeli również chcielibyście to poczuć, to nie omijajcie Nowej Osady podczas wakacyjnych wycieczek. Najlepiej zabierzcie ze sobą rowery – to gwarancja udanego i aktywnego wypoczynku  Czekamy na Was codziennie od 10.00 […]

29 lipca 2021

Opisy tras

Na naszym profilu na Facebook’u umieszczamy opisy tras wraz z filmikami 🙂 Jeżeli chcecie być na bieżąco, to zapraszamy Was serdecznie! Organizujemy tam również konkursy, w których można wygrać wspaniałe nagrody!