Utworzono: 5 października 2023

Serdecznie zapraszamy na weekend do Bike Parku NOWA OSADA w Wiśle ??‍♀️?
⏰Godziny otwarcia:
Piątek 14:00 do 18:00
Sobota 9:00 do 18:00
Niedziela o 9:00 do 17:00
Trasy rowerowe są czynne i czekają na wszystkich riderów, małych i dużych, początkujących i zaawansowanych początkujących ? wąskie, kręte i pofalowane szlaki o różnym stopniu trudności ?
Proponujemy także:
?Szlak na „Trzy Kopce Wiślańskie”
?Dość łatwą i przyjemną trasę do doliny Gościejowa
Więcej szczegółów w zakładce TRASY I SZLAKI:
Do zobaczenia!??
7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!