Niedzielny relaks w Nowej Osadzie

Utworzono: 4 czerwca 2023

Jak spędzacie tą piękną niedzielę? ? Wybieracie się do Nowej Osady? Świetnie! ?

Otwieramy już o ⏰ 9:00 i czekamy na Was z pełnym wachlarzem atrakcji dla wszystkich! ?? Każdy znajdzie coś dla siebie, od trudnych tras zjazdowych, poprzez łatwiejsze zjazdy, naukę z instruktorem ?‍♀️?, zwariowaną zabawę z całą rodziną lub przyjaciółmi na hulajnogach górskich, przejażdżkę kolejka aż po wyśmienitą ucztę w jednym z punktów gastronomicznych. ???

Do zobaczenia! ??

 

 

 

7 października 2023

Podziękowania za sezon letni.

Szanowni Miłośnicy Rowerów i Turyści, Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w sezonie letnim na Nowej Osadzie. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna. Teraz przystępujemy do prac nad przebudową naszych tras rowerowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić ofertę na kolejny sezon. Czekamy z niecierpliwością na Wasz powrót, abyście mogli cieszyć się nowymi atrakcjami. Dziękujemy za […]

7 października 2023

Jesień najpiękniejsza jest w górach! W Nowej Osadzie możecie podziwiać jej uroki z rowerowej perspektywy na trasach bike parku lub na szlakach turystycznych Czekamy na Was od 9:00 do 18:00 Do zobaczenia!

6 października 2023

Piątkowe popołudnie na Nowej Osadzie

Najlepszy pomysł na piątkowe popołudnie? ? Oczywiście Nowa Osada❗️?   ⏰ Przypominamy ? jeździmy dzisiaj od godziny 14:00 do 18:00 ??   Karnet dla dzieci 1️⃣zł ??   Do dyspozycji Rowerowa Osada – wypożyczalnia ebike Wisła ?‍♀️? – tam wypożyczycie odpowiednie 2 kółka ?   Zapraszamy!